Po celem snegu
Končno je prišla prava zima. Nasulo je snega, se konkretno ohladilo in začuda je bilo sončno vreme ravno na vikend. Šla sva na dolenjsko v Šentrupert. Pohajala sva malo po zasneženi Steklasovi poti, v nedeljo pa v Nebesa na pijačo. 🙂
Končno je prišla prava zima. Nasulo je snega, se konkretno ohladilo in začuda je bilo sončno vreme ravno na vikend. Šla sva na dolenjsko v Šentrupert. Pohajala sva malo po zasneženi Steklasovi poti, v nedeljo pa v Nebesa na pijačo. 🙂
Lepo vreme naju je spremljalo na Teranovi poti. Pohajala sva v okolici Dutovelj in Tomaja.
Novoletno pohajanje je v bistvu nadaljevanka Božičnih praznikov. Smučišča so daleč od idealnega, po nižinah pa že narcise cvetijo. Kam gre ta svet?Pohajala sva po dolenjski pokrajini, odšla pofirbcat v Novo mesto in se sprehodila po bližnjem gričevju.
Za praznike sva se potepala po primorju in obali. Tudi k sosedom sva šla. Sprehodi med oljčnimi nasadi so za dušo spočit.
Minuli vikend sva se grela ob morju. Dan je sicer kratek, vendar dovolj dolg za sončne sprehode ob morju. Ugotovila sva, da tudi čez mejo vreme ni prizaneslo obali. Posledice oktobrskega deževja in vetra so še vedno vidne. Spomladi bo za nekatere delavce precej naporno, saj je naplavljenega materiala nenormalno veliko.