Morje…
Če je na domačem morju gneča, je na italijanskem sigurno ni.
Če je na domačem morju gneča, je na italijanskem sigurno ni.
Letos je kmalu postalo jasno, da Norveške ne bova videla. Morda pa drugo leto. Namesto tega sva imela aktiven dopust, nekaj podobnega kot pred dvemi leti v Franciji. Dve reki in dva jezera sta povsem zadostovala. 🙂 Čudno leto in čuden potopis. 🙂 Morda bo nasledjič bolje. 😉
Zadnji vikend pred letos malo drugačnim dopustom …… Zgleda, da bova zmogla. 🙂
Sezona in poletje sta že v polnem zagonu in ponavadi je bilo precej obiskovalcev tako v kampu, kot ob ni na vodi. V kampu nama je delal družbo nemški avtodom, drugače bi bila skoraj sama. Kje so vsi?
Še en gurmanski in aktiven vikend