Začetek poletja
Ta vikend se je poletje uradno začelo. Prvi vročinski val je v polnem razmahu. Za hlajenja sva zopet izbrala Kolpo, kjer sva preživela cel vikend.
Ta vikend se je poletje uradno začelo. Prvi vročinski val je v polnem razmahu. Za hlajenja sva zopet izbrala Kolpo, kjer sva preživela cel vikend.
Za začetek poletja sva odšla na Kolpo v spodnjem toku. Temperatura vode in zraka je bila ravno pravšnja. Malo sva veslala, malo se kopala in precej počivala.
Celje premore lep prostor namenjen kamperjem prav v mestnem parku. Malo sva pohajala po okolici, malo po mestu in šla tudi na grad
Začela se je vodna sezona, veslala sva po Krki, tudi temperatura za kopanje je že primerna.
Ta vikend sva si zaželela malo Dolenjske. Tudi tam se spreminjajo stvari, samo žal na slabše. PZAja v Mokronogu ni več, namesto tega so postavili pokrit večnamenski prostor. Nisva se dala precej motit, zato sva parkirala zraven pri gasilcih. Imajo prostora v izobilju. 🙂 Pohajala sva po lepi okolici.