Končno sezona v polnem teku
Še en gurmanski in aktiven vikend
Še en gurmanski in aktiven vikend
Odpeljala sva se ugodni vremenski napovedi na proti.
Že kar nekaj časa nisva bila v teh koncih, zato sva se podala na reko Krko. Na sami reki je kar nekaj destinacij za aktivno čolnarjenje, prav tako za samo lenarjenje.
Ta vikend sva ugotovila, da letos domač turizem sploh ni tako slaba ideja. 😉
Še slab mesec nazaj so bila obražja reke obljudena, kljub prepovedi. Zdaj, ko prepovedi ni več, je vse prazno. Skoraj težko za razumet.