Jesenski odsevi
Lep veslaški vikend…
Lep veslaški vikend…
Gusti di frontiera… Dobro smo jedli, pili in se v dobri družbi fajn imeli.
Iz turobnega in deževnega vikenda izvleči vsaj nedeljsko popoldne, je bil že kar uspeh.
Že celo poletje sva se spravljala na kolpo in naposled le uspela. V petek zvečer sva tik pred nočjo parkirala na turistični kmetiji Fortunovi v Krasincu. Tokrat nisva bila sama, družbo nama je delal še en avtodom. V soboto sva se končno naspala in po zajtrku zakurblala motor in se odpeljala v Metliko. Me je skoraj sram priznati, da tam še nisem bil, čeprav je polovico mojih korenin iz bližnje vasi. Ok, ko sem bil star 5 let sem sicer…
Sezona je na višku in gneča je prav povsod. Izbrala sva manj obljudene destinacije, za spremembo sva se pa tudi na bicikel vsedla.