Back to life, back to reality
Nadaljni komentarji so odveč…
Nadaljni komentarji so odveč…
Lansko leto ob takem času si bil kriminalec, če si se s čolnom preganjal po reki. Letos pa zgleda ne bo nič drugače, glede na to, kako se stvari odvijajo.
Sonce – voda – zrak – svoboda —- pa še brezvetrje 🙂 Ko se napovedanemu vetru ne da pihati….neprecenljivo.
Ko misliš, da si doživel že vse, vedno znova ugotavljam, da temu ni tako. Glede na situacijo so lahko terase odprte, samo da bi pa čakal v vrsti na prosto mizo, da bi lahko spil kavo ali kozarček cvička na soncu, mi pa na kraj pameti ne pride. Ampak takih čakajočih je bilo precej. Daleč smo še od normalnosti.
Pomlad počasi prihaja v vas…