Sladko in slano
Ta vikend se je začel že v četrtek. Redke so take prilike. Bilo je malo Ljubljanice in veliko morja. Ko Marijo spraviš na čoln, potem se lahko reče, da se je začelo poletje. 😉
Ta vikend se je začel že v četrtek. Redke so take prilike. Bilo je malo Ljubljanice in veliko morja. Ko Marijo spraviš na čoln, potem se lahko reče, da se je začelo poletje. 😉
Letošnje vreme je za zjokat. Če že med tednom zgleda, da bo nekako za silo, potem za vikend sigurno ni. Tokrat naju je vremenska napoved spet potegnila na vzhod, ker sva celo imela toliko sonca, da se mi je obraz obarval rdeče. Obiskala sva Ptuj, ki vedno znova preseneča. Tokrat je potekal vikend “Dobrote slovenskih kmetij”. Ja, okusno in dobro je bilo.
Po nekem čudnem spletu okoliščin, letos nisva kombinirala delovnih in nedelovnih dni. Vseeno sva pa uspela najti nekaj sonca ob domačem morju.
Lepo vreme in podaljšan vikend ponavadi ne gresta skupaj, tokrat je bilo drugače. Bilo je vsega po malem…
Smučke so že dvavno našle svoje mesto v arhivu zato se je pa končno začela nova vodna sezona. Glede na to, da ima morje samo enajst stopinj, sem zlezel v neopren in odveslal po mirnem morju. Tokrat sam.