Sladko in slano

Sladko in slano

Ta vikend se je začel že v četrtek. Redke so take prilike. Bilo je malo Ljubljanice in veliko morja. Ko Marijo spraviš na čoln, potem se lahko reče, da se je začelo poletje. 😉

Ptujsko – okusno

Ptujsko – okusno

Letošnje vreme je za zjokat. Če že med tednom zgleda, da bo nekako za silo, potem za vikend sigurno ni. Tokrat naju je vremenska napoved spet potegnila na vzhod, ker sva celo imela toliko sonca, da se mi je obraz obarval rdeče. Obiskala sva Ptuj, ki vedno znova preseneča. Tokrat je potekal vikend “Dobrote slovenskih kmetij”. Ja, okusno in dobro je bilo. 

Začetek vodne sezone

Začetek vodne sezone

Smučke so že dvavno našle svoje mesto v arhivu zato se je pa končno začela nova vodna sezona. Glede na to, da ima morje samo enajst stopinj, sem zlezel v neopren in odveslal po mirnem morju. Tokrat sam.