Savinja
Za kopat še ni, je pa za posedanje na kamenčkih.
Za kopat še ni, je pa za posedanje na kamenčkih.
Tokrat sva zavila v hribe. Malo spremembe od najinih tradicionalnih poletnih destinacij.
Zgleda, da nama letos dopustovanje kar gre.
Pozno spomladanski dopust je vedno loterija kar se vremena tiče. Tokrat sva imela namen nekam na toplo, glede na to, da prave toplote letos še sploh ni bilo. In sva šla, tako brez začrtanih ciljev, natovorjena, kot dalmatinski osel. S seboj sva vzela čolne in pa skuter, da se lažje zabubiva na kakšni luštni destinaciji. Otvorila sva kopalno sezono in se bolj kot ne vsakič na hitro okopala v morju, saj mu še manjka precej za ugodno namakanje. Malo sva…
Ta vikend sva bila na samem robu krasa. Ob pohajanju sva naletela tudi na kakšen špargelj, keteri se je uspel skriti pred nabiralci. Bil je topel vikend in počasi bo postalo prevroče za pohajanje. 🙂