Avstrijsko jezero Golica
Vremenarji so se cel teden hvalili, kako zelo toplo bo v višinah. Tokrat sva jim verjela in se odpravila k sosedom na jezero Golica na avstrijskem Štajerskem. Tam premorejo postajališče za avtodome in za nameček je v tem času še brezplačno. V soboto zvečer sva se narisala tam in v miru prenočila. Nedeljski plan je bil pohajanje po poteh okoli jezera. dobrih 11km sva nahodila. Preostanek dneva sva se regenerirala na toplem soncu. Ponedeljek sva izkoristila za obisk vasice Soboth….