Pot pod noge
Lepo vreme sva izkoristila za pešačenje po soncu. Ko je veter obupal je postalo že skoraj prevroče. Pomlad nezadržno prihaja v vas. 🙂
Lepo vreme sva izkoristila za pešačenje po soncu. Ko je veter obupal je postalo že skoraj prevroče. Pomlad nezadržno prihaja v vas. 🙂
Topel morski vikend je dokončno nakazal, da je potrebno izseliti zimsko smučarsko opremo iz avtodoma.
Zima se je zgleda odločila, da je letos ne bo, zato sem že v petek izselil polovico zimske opreme iz kamperja. Odpravila sva se do morja in dva dni špancirala ob obali.
Le kam gre ta svet? Namesto snega se ponujajo zvončki. 🙁
Kljub temu, da je smučišče visoko v alpah je bilo pretoplo za ta čas. Sneg se je sicer upiral tej toploti, ponekod mu je uspevalo, ponekod pa žal ne.