Vroča Dolenjska
Vreme res ni več tisto, kar je včasih bilo. Pohajala sva po Dolenjskem in sonce naju je dodobra speklo. Nenavadno topel dan je dosegel temperaturno tridesetico.
Vreme res ni več tisto, kar je včasih bilo. Pohajala sva po Dolenjskem in sonce naju je dodobra speklo. Nenavadno topel dan je dosegel temperaturno tridesetico.
Tokrat sva se odpravila na pohajanje po Prlekiji. Nisva bila sama, bila sva v družbi prijateljev. Vzdušje je kvaril le puščavski pesek.
Ta vikend je vreme največ ponujalo ob morju. zapeljala sva se na obalo in pohajala ob morju.
Minuli vikend sva začela ugotavljat, da se počasi pomlad tihotapi v mesto. Zime sicer še ni konec, samo glede na prve znanilce pomladi, dolgo ne more več vztrajat.
Minuli vikend sva izkoristila za martinčkanje po soncu. V soboto sva se sprehodila nad Trstom po Napoleonovi poti, v nedeljo pa ob morju, dokler naju popoldne niso meglice dosegle.