Še en poletni vikend
Še en poletni vikend je za nami.
Še en poletni vikend je za nami.
Nove pridobitve se množijo. Zdaj imava vsak svojo letečo puščico. 🙂
Nisem vedel, da se lahko s kajakom tudi koruzo rabuta. 🙂
Ta vikend je bil malo drugačen, saj naju je “obiskal” sinček Miha. 🙂 V petek zvečer je bilo treba zijati v nebo in gledat rdečo luno, potem je pa sledil testni vikend moje nove pridobitve. Prejšnji teden je kajak končno uspel zapustiti Norveško in priti v Slovenijo. V soboto sva se z njim preganjala vsak en čas oba z Marijo, v nedeljo, ko sva pa dobila “obisk” pa še Miha.
Podaljšan vikend sva začela šele v nedeljo. Sobota je bila rezervirana za druge stvari, med drugim tudi ta, da Miha pobereva na Brniku, saj bi naj priletel iz enomesečne šolske prakse iz Litve. Urnik se je postavil na glavo takoj, ko je Adria brez posebnega razloga odpovedala let in tako je Miha še s tremi sošolci obstal na letališču v Varšavi, kjer bi naj prestopali. Fajn. Vse načrtovanje sobotne aktivnosti so dobile nov urnik. Miha se je nekako uspel zmenit…