Ickov piknik – tretjič
Leto je okoli in spet smo se zbrali na tradicijonalnem Ickovem pikniku. Bilo je fajn v fajn družbi. Manjkajoči so bili pogrešani, morda pridejo naslednič.
Leto je okoli in spet smo se zbrali na tradicijonalnem Ickovem pikniku. Bilo je fajn v fajn družbi. Manjkajoči so bili pogrešani, morda pridejo naslednič.
Ta vikend sva morje zamenjala z jezerom in slučajno naletela na prireditev Red Bulla. Jezero so preplavile suparke. Lep pogled. 🙂
Minil je še en zanimiv morski vikend. Nova poznanstva, prijetna večerna druženja, nenapovedana srečanja in nekaj aktivnosti.
Za minuli vikend je bila vremenska napoved precej sončna in spet sva se znašla na obali. Pri vremenski napovedi v slikah se pogosto zgodi, da veter ni omenjen. Za rahlo burjo čez vikend sva zvedela šele na cilju. 🙂 Kakorkoli, petkov večer je bil povsem miren, prav tako sobotno dopoldne, zato sva kajak pognala na “najino” plažo. Še vedno je bila v takem stanju kot ob zadnjem obisku in prepustila sva se soncu in morju. Popoldne ob povratku…
Če za vikend ne drugam, pa s kajakom na Ljubljanico.