Nova sezona
Po sili razmer sva se letos že deveti vikend znašla v Celju. In ker je treba iz vsake slabe stvari potegniti vse kar je najboljšega, sva med enim in drugim obiskom v bolnici, “pobegnila” na Slivniško jezero.
Po sili razmer sva se letos že deveti vikend znašla v Celju. In ker je treba iz vsake slabe stvari potegniti vse kar je najboljšega, sva med enim in drugim obiskom v bolnici, “pobegnila” na Slivniško jezero.
Če bi ženo poslušal, nebi pisal tak naslov. Tokrat je imela prav in dejansko sva hodila precej časa gor, potem malo dol in ko sem priznal, da sva zabluzila in se posipal s pepelom, sva spet hodila malo gor, potem pa še naokoli in prišla sva na cilj. No vsaj razgled med tem je bil lep. Lep je bil tudi podaljšan vikend.
Vremenska napoved je še največ obetala v teh koncih. Pravo spomladansko martinčkanje na toplem soncu.
Zaenkrat še ne kaže na to, da bi se od kje prikazala pomlad.
Letošnja zima misli resno. Tokrat za spremembo Italija.