Sneg in morje
Minuli vikend je bil precej razgiban. Če sem se zadnjič bahal z novo smučarsko pridobitvijo, se mora zdaj še Miha. Če je Bode Miller zmagoval na točno takih smučkah bova pa še midva. Ja prav gotovo. 🙂 Če bi res hotel ves potencial iz njih iztisnit, bi moral na koncu proge gate menjat, pa “ski wahterji” bi mi še smučarsko karto odvzeli. Kakorkoli, na odličnem avstrijskem snegu sva nasmučala 9000 višinskih metrov in pozno popoldne se je že poznalo malo…