Piknik na ovinku
Piknik na simpatični parceli z malo manj simpatičnim dostopom 🙂 🙂 🙂 Minil je lep sončen vikend s prijetno dužbo. Družba upam, da se vidimo kje prej, kot spet na ovinku čez eno leto. 😉
Piknik na simpatični parceli z malo manj simpatičnim dostopom 🙂 🙂 🙂 Minil je lep sončen vikend s prijetno dužbo. Družba upam, da se vidimo kje prej, kot spet na ovinku čez eno leto. 😉
Spremembe so vedno dobrodošle, zato sva se po dolgem času ustavila za vikend na slovenski obali. V petek zvečer sva rolete potegnila dol v Lazaretu. Sobota je bil dan za prečesavanje slovenske obale, saj že lep čas nisva bila v teh koncih. Zakurblala sva motor in se odpeljala v Koper. Živahnost mesta naju je presenetila, zato sva naredila en krog peš. Od tam sva odšla po nekdaj obalni cesti proti Izoli. Cesta je po novem namenjena pešcem, kolesarjem in po…
Iz sprehoda po krasu…
Gre vremenarjem verjeti v točnost napovedi in se odpraviti na sonce, ali ostati doma in potem ob pogledu na kakšno spletno kamero bentiti sam nad sabo? V soboto sva se nad Trstom skrivala pred burjo. Krožna 8km dolga sprehajalna Napoleonova pot je odlična varjanta za sprehod v sončnem brezvetrju, čeprav drugje piha burja. Domačini to očitno vedo. Proti večeru sva se le spustila do morja in zvečer se je veter umiril. Nedelja je bila topla in brez vetra.
Vsako besedno nakladanje bi bilo popolnoma odveč.