Grčija, norost in okvare
Letos smo se odločili, da namesto na sever potegnemo na jug. Za novo leto smo se dobili s prijatelji v centru Ljubljane in s kuhančkom v roki smo izbojevali poletni dopustniški plan. Destinacija je bila določena in to je Grčija. V drugi posadki je manjšo oviro je predstavljala nosečnost Monike, ampak v 8. mesecu nosečnosti pač ne more it narobe prav nič. Dogovorjeni smo bil, da se v petek dobimo v Brežicah in potem skupaj naprej. Mi smo tja prispeli…