Passau in Češka
Letošnji prvomajski prazniki so se začeli drugače kot ponavadi. Zadni teden pred odhodom je Miha staknil na treningu košarke poškodbo oz bolje rečeno fasal je razbito arkado. Obisk urgence in čakanje do onemoglosti nam je prineslo štiri šive. No fajn, zdaj bo potrebno po češki še iskat dohtarje, da se bodo še s šivi ukvarjali. Predzadni dan odhoda sta slabe novice oznanila še prijatelja iz Kamnika, da se žal ne bosta morala z nami udeležit dogodivščin. Precej žalostni smo se…