Za vremenom
Tudi tokrat se je bilo treba malo odpeljati za lepim vremenom.
Tudi tokrat se je bilo treba malo odpeljati za lepim vremenom.
Počasi, a vstrajno poletje odhaja. Plaže so več ali manj prazne, vendar morje še vedno drži kopalno temperaturo.
Tokrat sva za vikend odšla na avstrijsko Štajersko na jezero Golica. Jezero leži na 1080 metrih nadmorske višine in je idealno za pobeg pred soparo v nižinah. Jezerska voda z 22 stopinjami nudi pa ravno pravo ohladitev. Če bi mi kdo kdaj rekel, da bom nabiral lisičke iz čolna, bi ga po zdravju vprašal. Na bregu jezera na senčni strani so rasle gobe, pa še barve so bile tako prikladne, da jih skoraj ne moreš zgrešiti. 🙂
Tokrat malo drugačen vikend…
Se je treba počasi pripravit za malo večji dopust…Podaljšan vikend s praznikom…