Poletje v polnem teku
Kljub gneči, se še najde miren kotiček…
Kljub gneči, se še najde miren kotiček…
Takih vikendov je v letu bolj malo. Poletje v pravem pomenu besede, se je začelo.
Še en vikend na morju…
Ta vikend se je začel že v četrtek. Redke so take prilike. Bilo je malo Ljubljanice in veliko morja. Ko Marijo spraviš na čoln, potem se lahko reče, da se je začelo poletje. 😉
Letošnje vreme je za zjokat. Če že med tednom zgleda, da bo nekako za silo, potem za vikend sigurno ni. Tokrat naju je vremenska napoved spet potegnila na vzhod, ker sva celo imela toliko sonca, da se mi je obraz obarval rdeče. Obiskala sva Ptuj, ki vedno znova preseneča. Tokrat je potekal vikend “Dobrote slovenskih kmetij”. Ja, okusno in dobro je bilo.