Spomladanska Prlekija
Tokrat sva se odpravila na pohajanje po Prlekiji. Nisva bila sama, bila sva v družbi prijateljev. Vzdušje je kvaril le puščavski pesek.
Tokrat sva se odpravila na pohajanje po Prlekiji. Nisva bila sama, bila sva v družbi prijateljev. Vzdušje je kvaril le puščavski pesek.
Ta vikend je vreme največ ponujalo ob morju. zapeljala sva se na obalo in pohajala ob morju.
Že kar predolgo je od zadnjega potovanja. Plani so tokrat bili drugačni, pa je spet vreme reklo zadnjo. Sva že navajena na večni plan B. Tako sva se potepala nekako bolj blizu kot običajno, bila sva v Furlaniji. Obiskala sva nekaj krajev, kjer sva sicer že bila, samo za nekatere je zapis v spominu vrgel “error 404 not found”. 🙂 Začela sva v Čedadu Nadaljevala v Fagagni Obiskala sva še Poffabro Odšla še v Maniago Se ustavila še v Valvasone…
Minuli vikend sva začela ugotavljat, da se počasi pomlad tihotapi v mesto. Zime sicer še ni konec, samo glede na prve znanilce pomladi, dolgo ne more več vztrajat.
Minuli vikend sva izkoristila za martinčkanje po soncu. V soboto sva se sprehodila nad Trstom po Napoleonovi poti, v nedeljo pa ob morju, dokler naju popoldne niso meglice dosegle.